Program: 2.3.2022

Harmonogram večera

Začíná se v 19:00 hod.

O přestávce lze někdy pořídit díla přednášejícího - knihy, CD, filmy apod. Autor i podepíše...?

Po přestávce je losování návštěvníků zapsaných do knihy, předání cen (podepsané knihy, CD, dárky).  Při vstupu do sálu je kniha, zapište se a vyhrajte zajímavé ceny!

Pořad moderuje cestovatel Ruda Švaříček.

Koupit vstupenky
Jan Benda

Jan Benda

psychoterapeut

Žil jako buddhistický mnich na Srí Lance. Vede kurzy emoční inteligence, manažerské dovednosti, koučování, teambuilding, intuice a kreativita, řešení konfliktů, zvládání stresu...

Téma večera: Mnichem na Srí Lance

Žil jako buddhistický mnich v zemích JV Asie. Meditace a změněné stavy vědomí ovlivnily jeho život i terapeutickou praxi. Učí manažery meditovat. Vede kursy emoční inteligence, koučování, teambuilding, řešení konfliktů, zvládání stresu...

Karel Janeček

Karel Janeček

matematik

Podnikatel, pedagog, bojovník proti korupci a mecenáš roku 1995 založil a dlouho vedl společnost RSJ, která je jedním z největších obchodníků a poskytovatelů likvidity na světových finančních trzích.

Téma večera: Bhútán

Úspěšný matematik zajímavě vstupuje do kulturní sféry, bojuje proti korupci.

Vstupné a rezervace

Místo konání: Historická budova Národního muzea

Rezervaci vstupenek telefonicky nebo osobně lze řešit pouze na pokladně Národního muzea od 10.00 do 18.00 hod. Tel.: 224 497 430.

Pokud budou vstupenky na SMS ticket vyprodány, lze ještě na pokladně muzea v místě konání. Rezervované vstupenky je nutno vyzvednout hodinu před pořadem do 18.00 hod! Zajistěte si místa včas!

Prodej online končí v den přednášky v 16.00 hodin.

Program 2022 (další večery)

Používáme cookies

Tento web používá soubory cookies za účelem zlepšení navigace, analýzy používání webu a v marketingových aktivitách.