Jitka Čvančarová
ico osobonost cestovatelských střed

Jitka Čvančarová

herečka, zpěvačka, moderátorka a filantropka

Herecká diva se silným sociálním cítěním realizuje odvážnou charitu.

Nemoc motýlích křídel se snaží tlumit pomocí společnosti Debra. Pomáhá na všech frontách, v únoru 2015 byla jmenována vyslankyní dobré vůle UNICEF v České republice.

Divadlo

Mohli jste ji vidět na prknech Městského divadla Brno, Divadla pod Plmovkou, Divadla Palace, Divadla Ungelt, Goja Music Hall, Divadelního spolku Kašpar, Divadla Bolka Polívky, Divadla Bez Zábradlí, na Letních shakespearovských slvnostech, Divadla Broadway, Divadla Hybernia, Činoherního studia Bouře.

Od roku 2018 účinkuje v divadle La Fabrika.

Sociální sítě

Faceboková stránka Jitky Čvančarové

Instagram Jitky Čvančarové

Herecká diva se silným sociálním cítěním realizuje odvážnou charitu. Nemoc motýlích křídel se snaží tlumit pomocí společnosti Debra. Pomáhá na všech frontách, spolupracuje s UNICEF.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU

Datum přednášky 27.4.2022

Téma přednášky: Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU

Prožili jsme silné chvíle na cestách, které odhalí podstatu v každém z nás. Skvělou ženskou poznejte i vy! Slibuji, že tančit nebudeme! Třeba i zazpívá...?

Náročný Tibet i rafinovaná Čína nás prověřily. Jitka klame tělem. Překvapí skromností a stálou péčí, je stále v pohodě a plná energie. Dokáže neuvěřitelné. Schoulí se do klubíčka kdekoli, zvládne podlahu hotelové recepce, horské stany Tibeťanů i garáž s motorkou...

Je mi ctí, že právě ona čte v knize úvahy. Skvělou ženskou poznejte i vy! Slibuji, že tančit nebudeme! Třeba i zazpívá...?

Vyvrcholení sezóny 2022. Atypický večer. Imran Musa Zangi, Klaudius Kryšpín a Jitka Čvančarová. Michal Prokop společný koncert po besedě

Audiokniha Tamtamy času

Datum přednášky 1.2.2023

Téma přednášky: Audiokniha Tamtamy času

"Prožili jsme silné chvíle na cestách, které odhalí podstatu v každém z nás. Náročný Tibet i rafinovaná Čína nás prověřily.

Jitka klame tělem. Překvapí skromností a stálou péčí, je stále v pohodě a plná energie. Dokáže neuvěřitelné. Schoulí se do klubíčka kdekoli, zvládne podlahu hotelové recepce, horské stany Tibeťanů i garáž s motorkou...

Je mi ctí, že právě ona čte v knize úvahy. Skvělou ženskou poznejte i vy! Slibuji, že tančit nebudeme! Třeba i zazpívá...?"

Ruda.

Více informací o audio knize Tamtamy času

Vystoupí herci Milan Kňažko a Jitka Čvančarová a lékař Tomáš Šebek. Uvádí Ruda Švaříček. Začátek v 19 hod. Vstupenky zde.

Bhútán

Datum přednášky 25.3.2015

Téma přednášky: Bhútán

Snová diva roztančila zemi, srdcem však musí stále někde pomáhat...

Vystoupili: herečka Jitka Čvančarová – téma Bhútán a herec Jakub Kohák – téma JAR

Videogalerie

Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU

Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU obohatí právě Jitka. Na audiu je hlasem mých úvah, alter ego.

Audiokniha Tamtamy času

Na audiu je hlasem úvah Rudy Švaříčka, jeho alter ego.

Bhútán

Přitažlivá herečka z vinařské rodiny má dobrodružné geny, poznala chladný Tibet i horké Mali, sáhla na ni černá Afrika, s UNICEF pomáhá i Bhútánu. Obrovsky zviditelňuje „nemoc motýlích křídel“, za chráněnce snad dýchá...

Všechny online večery
ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Janek Kroupa

Janek Kroupa

Dlouholetý investigativní novinář a vedoucí Investigace Seznam zpráv vedl pořad Na vlastní oči a investigativní tým ČRo.

Zuzana Beranová

Zuzana Beranová

Už jako malá obdivovala Joy Adamsonovou a díky slavné ochránkyni zvířat v sobě objevila touhu jet do Keni. Při cestě do školy stávala před její pamětní deskou.

Jaromír Marek

Jaromír Marek

Dlouholetý zpravodaj zahraniční redakce Českého rozhlasu. Píše a natáčí reportáže se zahraniční tématikou, především v Asii (Indie, Afghánistán atd.) a Africe.

Om Dance Academy

Om Dance Academy

Bollywoodský tanec vypráví příběh, vychází ze slov a nálady písně.

Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek

Neřízená střela i hloubavý filozof žije v domku z hlíny, drží půsty, odmítá prášky, hovoří s kameny, nemaže se krémy...

Miroslav Náplava

Miroslav Náplava

Spisovatel, dokumentarista, editor, autor desítek cestopisných reportáží a dokumentárních filmů.