Anna Geislerová

Anna Geislerová

herečka

Milující máma hraje přirozeně a excelentně. Nejzajímavější a nejžádanější herečka současna okouzluje publikum dokonale propracovanými rolemi. Odvážná osobnost zvládá spoustu činností najednou. Zvládne i bývalé Federální shromáždění?

V posledních letech najdeme v Čechách jen nemnoho tak výrazných a často obsazovaných hereček jako je Anna Geislerová (*1976). Poprvé skutečně zazářila v r. 1991 ve filmu Filipa Renče Requiem pro panenku. Významný úspěch sklidil film Jízda (1994) či Návrat idiota (1999). Právě za něj získala prvního Českého lva za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli stejně jako později za film Štěstí (2005). Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli vyhrála za filmy Želary (2003), Kráska v nesnázích (2006) a Nevinnost (2011). Na svém kontě má i nominace na tuto cenu za filmy Jízda (2004) a Občanský průkaz (2010).

Aňa Geislerová se angažuje také v charitativním projektu Vánoční Bazar v Mokré čtvrti, který s ní organizuje Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko.

Je matkou tří dětí, nejmladší Max se narodil v r. 2013.

Fotogalerie

Používáme cookies

Tento web používá soubory cookies za účelem zlepšení navigace, analýzy používání webu a v marketingových aktivitách.