Martin Myšička
ico osobonost cestovatelských střed

Martin Myšička

herec a šéf Dejvického divadla

Vystudoval DAMU a Matematicko-fyzikální fakultu sub nukleární fyziky.

„Aby struna zněla, musí být napnutá mezi dva póly. Na matfyzu jsem byl bohém, na DAMU intelektuál. Kdy pustit do hry víc hlavu, a kdy prožívání?“

Hrál v Národním divadle a Studiu Ypsilon. 1994 získal Cenu Alfréda Radoka jako talent roku za Knížete Myškina v dramatu Idiot. Od roku 1997 je v Dejvickém, režijním debutem roku 2009 byla Krajina se zbraní.

Vystudoval DAMU a Matematicko-fyzikální fakultu sub nukleární fyziky.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Dolomity

Datum přednášky 19.2.2020

Téma přednášky: Dolomity

Specifický humor hltáme u povedeného seriálu ČT. Ostrou nadsázku umí. Dostat se do „Dejvického“ je těžké. Přijďte lehce do NM!

Vystoupili: herec a šéf Dejvického divadla Martin Myšička – téma Dolomity a hudební skladatel a výtvarník Vladimír Franz – téma Mexiko

Videogalerie

Dolomity

Umělecký šéf odhalí, proč je v Dejvickém divadle stále vyprodáno.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Martin Myšička není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

David Vávra

David Vávra

Absolvoval stavební fakultu ČVUT a Akademie výtvarných umění. Společně s Milanem Šteindlerem spoluzakládal v 70. letech divadlo Sklep.

Petr Čtvrtníček

Petr Čtvrtníček

Divadelní i filmový herec a spolutvůrce scénářů se zabývá i reklamní režii a hraním v hudebních klipech. Stálé angažmá má v Divadle Na zábradlí.

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

Zpěvák, kytarista a člen skupin Komety, Matadors, Blue Effect, Čundrground, Etc... Všichni známe jeho písně. Zazpíváme si Večernici v sále NM?

Zdeněk Hák

Zdeněk Hák

Zdeněk Hák z Rokytnice nad Jizerou 5. října dosáhl vrcholu nejvyšší hory Afghánistánu, druhého nejvyššího bodu Hindúkuše, štítu Nošak (7 492 m.).

Pavlína Brzáková

Pavlína Brzáková

Absolvovala Filozofickou fakultu UK, obor etnologie. V letech 1991–2001 studijně pobývala 8x na Sibiři, věnovala se původním národům, hlavně Evenkům a Něncům.

Pavla Jazairi

Pavla Jazairi

Pavla Jazairiová, známá rozhlasová reportérka, spisovatelka a cestovatelka, cítila už od narození neukotvenost a nestálost.