Iva Kubelková
ico osobonost cestovatelských střed

Iva Kubelková

moderátorka

V roce 2005 moderuje reality show Vyvolení, 2006 úspěšný seriál Velmi křehké vztahy. Na ČT moderuje pořad Sama Doma. V seriálu Cesty Domů hraje 4 roky, navíc seriál VIP vraždy. Moderuje pořady Máme dítě, Fotbalista roku, Nejhezčí auto, Wellnes celebrity show, Zlatá hokejka. Top Star magazín... Je spolumajitelka mediální agentury Agemy v oblasti designu, architektury a mediálních strategií. 2013–2016 je patronka Česká Miss. Zpívá s jazzovou kapelou. Nyní moderuje na TV Prima Jak se staví sen. Připravuje debutové album. Dlouhodobě se zabývá východními filozofiemi. Nejblíže je jí tao, buddhismus a hinduismus. Projela severní Indii, nejvíce času strávila ve Varánásí, město světla jí učarovalo. Navštívila i Srí Lanku, Thajsko, Malajsii, USA, Jihoafrickou republiku, Hawai, Bahamy, Jordánsko, Sýrii, Egypt, Tunis... Na cestách i maluje.

Absolventka Sociální a mediální komunikace se po modelingové branži stává v roce 1997 herečkou divadelního souboru F. R. Čecha.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Indie

Datum přednášky 27.6.2018

Téma přednášky: Indie

Jaké zážitky a zkušenosti si přivezla?

Vystoupili: kameraman Vít Bělohradský – téma Z USA do Rwandy, režisér David Sís – téma Tibet a moderátorka Iva Kubelková – téma Indie

Videogalerie

Indie

Iva Kubelková vypráví o cestování s batohem na zádech po exotických zemích.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Iva Kubelková není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Ivan Fíla

Ivan Fíla

Filmový režisér, scenárista a spisovatel má nominaci na Oscara i Zlatý glóbus.

Andrej Bán

Andrej Bán

V roce 1999 se podílel na založení charitativní organizace Člověk v ohrožení. V roce 2004 získal Křišťálové křídlo v kategorii publicistika a literatura.

Ondřej Nikl

Ondřej Nikl

Odvážný mladý „dravec“ vyráží za smělými expedicemi na slanou vodu již deset let do celého světa.

Ladislav Kříž

Ladislav Kříž

Léčitelské generace Křížů působí sto let. Fytodiagnostik a absolvent FTVS UK je nositel 6. Danu v karate, Mistr Evropy a vicemistr světa.

Miloslav Stingl

Miloslav Stingl

Zažil blokádu Kuby, mluvil s Fidelem Castrem, objevil ruiny mayských měst, rodil eskymácké děti v Arktidě, přátelil se s králem Tongy, přežil námořní katastrofu, plaval v řece plné krokodýlů.

Milan Vodička

Milan Vodička

Redaktor MF DNES navštívil 120 zemí, jezdil se psím spřežením v Arktidě, přežil válečné zóny Afghánistánu a Iráku, byl v Pentagonu v okamžiku nárazu letadla 11. září 2001…