Matěj Ruppert
ico osobonost cestovatelských střed

Matěj Ruppert

zpěvák

Na střední škole se zúčastnil hudebně-soutěžního pořadu „Caruso Show“ a zvítězil.

Čtyři roky působil ve funky kapele Leguar GR. V roce 1999 se stal zpěvákem nově vznikající skupiny Monkey Business. Současně byl přijat na konzervatoř, obor populární zpěv. Studium ale po půl roce ukončil. S Romanem Holým se podílí i na dalších projektech – G Point Hunters (2007) a rockový projekt Neruda (2010). Zahrál si v komedii Pupendo, road movie Pusinky, dramatických 3 sezónách v pekle i v dalších projektech. S Monkey Business vydali šest alb. 2 x oceněn Akademií populární hudby v kategorii Zpěvák roku soškou Anděla. Jako hosta si jej do nahrávacích studií i na koncerty přizvala řada hudebníků a skupin: Gulo čar, Connection, Psychonaut, Michal Horáček, hiphopový projekt Orikoule...

Na střední škole se zúčastnil hudebně-soutěžního pořadu „Caruso Show“ a zvítězil.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Argentina

Datum přednášky 11.4.2018

Téma přednášky: Argentina

Na koncertech srší energií. Tančí i netančící a zpívají i nezpěváci! Roztančí i sál Federálního shromáždění?

Vystoupili: chirurg, účastník misí Lékařů bez hranic Tomáš Šebek – téma Jižní Súdán a zpěvák Matěj Ruppert – téma Argentina

Videogalerie

Argentina

Zpěvák a showman je frontman oblíbené kapely Monkey Business. Geniální bavič i zajímavě hraje. Nadání imitace jazyků všude nadchne.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Matěj Ruppert není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Petr Mašek

Petr Mašek

Výstup roku 2004 za Šiša Pangmu získal s dobrou partou, jeho jistota a výkonost je v lezeckém světě oblíbená. Spolehlivý borec táhne i velké výpravy.

Miroslav Bárta

Miroslav Bárta

Český egyptolog a archeolog. Od roku 2005 působí jako zástupce vedoucího výzkumu archeologické lokality Abúsír (Egypt). Od roku 2013 je ředitelem Českého egyptologického ústavu.

Tomáš Halík

Tomáš Halík

Komunistickým režimem mu bylo zakázáno vyučovat, zaměstnán byl nejdříve jako podnikový psycholog, později jako psychoterapeut pro drogově závislé.

Iva Kubelková

Iva Kubelková

Absolventka Sociální a mediální komunikace se po modelingové branži stává v roce 1997 herečkou divadelního souboru F. R. Čecha.

Martin Myšička

Martin Myšička

Vystudoval DAMU a Matematicko-fyzikální fakultu sub nukleární fyziky.

Miroslav Karas

Miroslav Karas

Akční zpravodaj působil pro ČT v polsku a Rusku.