Matěj Ruppert
ico osobonost cestovatelských střed

Matěj Ruppert

zpěvák

Na střední škole se zúčastnil hudebně-soutěžního pořadu „Caruso Show“ a zvítězil.

Čtyři roky působil ve funky kapele Leguar GR. V roce 1999 se stal zpěvákem nově vznikající skupiny Monkey Business. Současně byl přijat na konzervatoř, obor populární zpěv. Studium ale po půl roce ukončil. S Romanem Holým se podílí i na dalších projektech – G Point Hunters (2007) a rockový projekt Neruda (2010). Zahrál si v komedii Pupendo, road movie Pusinky, dramatických 3 sezónách v pekle i v dalších projektech. S Monkey Business vydali šest alb. 2 x oceněn Akademií populární hudby v kategorii Zpěvák roku soškou Anděla. Jako hosta si jej do nahrávacích studií i na koncerty přizvala řada hudebníků a skupin: Gulo čar, Connection, Psychonaut, Michal Horáček, hiphopový projekt Orikoule...

Na střední škole se zúčastnil hudebně-soutěžního pořadu „Caruso Show“ a zvítězil.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Argentina

Datum přednášky 11.4.2018

Téma přednášky: Argentina

Na koncertech srší energií. Tančí i netančící a zpívají i nezpěváci! Roztančí i sál Federálního shromáždění?

Vystoupili: chirurg, účastník misí Lékařů bez hranic Tomáš Šebek – téma Jižní Súdán a zpěvák Matěj Ruppert – téma Argentina

Videogalerie

Argentina

Zpěvák a showman je frontman oblíbené kapely Monkey Business. Geniální bavič i zajímavě hraje. Nadání imitace jazyků všude nadchne.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Matěj Ruppert není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Jan Rejžek

Jan Rejžek

Vystudoval Fakultu žurnalistiky UK v Praze, v 70. letech přispíval jako sportovní novinář do časopisu Gól, později proslul mnohdy nekompromisními kritikami v časopise Melodie.

Vladimir 518

Vladimir 518

Široce rozkročený hudebník a výtvarník stojí za kvalitní knihou o Zanzibaru i monumentální publikací Architektura 58–89.

Václav Klaus

Václav Klaus

Exministr financí, předseda vlády a v letech 2003–2013 druhý prezident ČR. V politice dosáhl vrcholů, rozhýbal nejen naši vrcholnou scénu.

Slávek Janoušek

Slávek Janoušek

Písničkář známý hlavně folkovému publiku již od poloviny 80. let.

Martin Koukal

Martin Koukal

Martin Koukal je bývalý český reprezentant a mistr světa v běhu na lyžích. Od svých pěti do deseti let hrál hokej, poté se soustředil na lyžování.

Ondrej Páleník

Ondrej Páleník

Veterán války v Perském zálivu velel elitním speciálním silám ČR v Afghánistánu na první a druhé bojové misi českých vojáků od 2. sv. války.