Program: 27.4.2022

Harmonogram večera

Začíná se v 19:00 hod.

O přestávce lze někdy pořídit díla přednášejícího - knihy, CD, filmy apod. Autor i podepíše...?

Po přestávce je losování návštěvníků zapsaných do knihy, předání cen (podepsané knihy, CD, dárky).  Při vstupu do sálu je kniha, zapište se a vyhrajte zajímavé ceny!

Pořad moderuje cestovatel Ruda Švaříček.

Koupit vstupenky
Michal Prokop

Michal Prokop

zpěvák

Rockový skladatel, kytarista a moderátor byl uveden do beatové síně slávy. Výrazná osobnost s širokým záběrem má skvělý přehled. Oživíme Kainarův klenot Odjezd?

Téma večera: Koncert tria Prokop-Hrubý-Marcel

Klaudius Kryšpín

Klaudius Kryšpín

bubeník

Nová míza zásadní kapely nové vlny. Hrál i se Stromboli před emigrací do Austrálie. Po návratu je členem slavného Pražského výběru II. Nejlepší bubeník u nás...? Dívky milují bubeníka...!

Téma večera: Austrálie

Imran Musa Zangi

Imran Musa Zangi

hudebník

Perkusionista, oční lékař, krasobruslař, vzpěrač a malíř. To není pět různých osob, ale jedna. Válel s Yo Yo Bandem a dalšími legendami. Zajímavá persona má zajímavá sdělení!

Téma večera: Maroko

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

herečka

Herecká diva se silným sociálním cítěním realizuje odvážnou charitu. Nemoc motýlích křídel se snaží tlumit pomocí společnosti Debra. Pomáhá na všech frontách, spolupracuje s UNICEF.

Téma večera: Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU

Pražský křest audioknihy TAMTAMY ČASU obohatí právě Jitka. Na audiu je hlasem mých úvah, alter ego.

Prožili jsme silné chvíle na cestách, které odhalí podstatu v každém z nás. Skvělou ženskou poznejte i vy! Slibuji, že tančit nebudeme! Třeba i zazpívá...?

Náročný Tibet i rafinovaná Čína nás prověřily. Jitka klame tělem. Překvapí skromností a stálou péčí, je stále v pohodě a plná energie. Dokáže neuvěřitelné. Schoulí se do klubíčka kdekoli, zvládne podlahu hotelové recepce, horské stany Tibeťanů i garáž s motorkou...

Je mi ctí, že právě ona čte v knize úvahy. Skvělou ženskou poznejte i vy! Slibuji, že tančit nebudeme! Třeba i zazpívá...?

Silné finále silné sezóny

Silné finále silné sezóny

Poslední aktualizace:

17.5.2022

SKVĚLÝ KONCERT MICHALA PROKOPA.

Finální večer 12. sezony gradují super hudebníci. S Michalem Prokopem probíráme zajímavosti - dva úspěšné hudební návraty, 3 zásadní desky, pořady Nic ve zlým a Krásné ztráty. Prolínání s Vláďou Mišíkem i spolupráci s pábitelským Kainarem.

Klauda Kryšpín vyzrál v šoumena, stíhá Pražský výběr i Stromboli. Emigraci Austrálie promítá už světák, bicí ukazují nejlepšího bubeníka.

Tamtamy duní… Jitka Čvančarová vzpomíná na společná cestování Tibetem, co vyústí film režiséra Steva Lichtaga. Působivě předčítá chystanou audioknihu TAMTAMY ČASU autorů J. HANZELKA – M. ZIKMUND, M. STINGL, R. ŠVAŘÍČEK. Silné objímání Jitky chtějí i všichni chlapi v sále.

Imram Zangi umocňuje Tamtamy, rozvibruje bubny se schopným synkem. 

Propuká výjimečný koncert. Michal Prokop hladí hity i skvostná blues Chicaga. Jedinečný a nezastupitelný je famózní Honza Hrubý, s houslemi snad srostlý. Sympaťák Pavel Marcel srší pozitivní energií kytarových sól. Zangi tepou rytmiku hvězdné sestavy. Plný sál vyzpívá i náročné vokály vyzívajícího Michala. Božsky cestujeme hudebním světem!

Velká parta přidá historky v oblíbeném baru. Hrubé dcerky dotvoří něžnou šlehačku večera. ŽIVOTNÍ KONCERT příjemně doznívá…

Používáme cookies

Tento web používá soubory cookies za účelem zlepšení navigace, analýzy používání webu a v marketingových aktivitách.