Jakub Vágner
ico osobonost cestovatelských střed

Jakub Vágner

extrémní rybář

Držitel rekordů v lovu sladkovodních ryb má i světové primáty All-tackle IGFA.

Proslul v pořadu Fish Warrior na National Geographic Channel. Finalista 10. ročníku Star Dance studoval na Pražské konzervatoři kontrabas. Ve 3. ročníku školu opustil a vyjel do Austrálie, kde se seznámil s mentorem Rexem Huntem, rybářskou celebritou. Poté pracoval jako rybářský průvodce „big game fishing“. Mediálně se prosazuje hned po návratu z Austrálie. TV pořad ČT„Jak na to“ má úspěch, stejně 20-ti dílný seriál „S Jakubem na rybách“ v ČT i Slovenské televizi. V roce 2010 šestidílný seriál „Fish Warrior“ mapuje největší sladkovodní ryby světa. 2011 začíná seriál „Rybí legendy Jakuba Vágnera“, dobrodružné dokumenty hraje prime time ČT. Série pokračuje na Discovery, navazuje druhá série „Rybí legendy“. „Sladkovodní Giganti“ monitorují 20 největších sladkovodních ryb planety nad 100 kg a délkou 2 m. Jeho sladkovodní Arapaima Gigas má 154 kg a 307 cm. Rekord, co byl na rybářský prut sportovně uloven. Propaguje styl Chyť a pusť. Ryby po ulovení vrací do vody.

Držitel rekordů v lovu sladkovodních ryb má i světové primáty All-tackle IGFA.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Nová Guinea i Rusko

Datum přednášky 9.2.2022

Téma přednášky: Nová Guinea i Rusko

Sympaťák popularizuje rybolov, natáčí pro NG, Discovery... Po společné expedici na Guineu stihl i extrémy ruského severu.

Vystoupili: extrémní rybář Jakub Vágner – téma Nová Guinea i Rusko, etnolog Mnislav Zelený Atapana – téma Šamani Amazonie

Nová Guinea

Datum přednášky 3.6.2015

Téma přednášky: Nová Guinea

Mezinárodní rybářská celebrita a světový rekordman zpopularizoval rybářství v mnoha koutech světa. Dobrodruh nahazuje v Amazonii, Kongu, Mongolsku, na Nové Guineji i před kamerami National Geographic či Discovery.

Vystoupili: rybář Jakub Vágner – téma Nová Guinea a právník Tomáš Sokol – téma USA

Extrémní rybolov Guineje

Datum přednášky 19.3.2014

Téma přednášky: Extrémní rybolov Guineje

Dobrodruh nahazuje v Amazonii, Kongu, Mongolsku, na Nové Guineji i před kamerami National Geographic či Discovery.

Vystoupili: rybář Jakub Vágner – téma Extrémní rybolov Guineje a cestovatel Rudolf Švaříček – téma Nová Guinea

Extrémní rybolov ve světě

Datum přednášky 11.4.2012

Téma přednášky: Extrémní rybolov ve světě

Vystoupil: rybář Jakub Vágner – téma Extrémní rybolov ve světě

Videogalerie

Nová Guinea i Rusko

Sympaťák popularizuje rybolov, natáčí pro NG, Discovery... Po společné expedici na Guineu stihl i extrémy ruského severu.

Nová Guinea

Mediálně známý rybář se s námi podělí o zážitky z Nové Guiney. Ale určitě nejen o ně.

Extrémní rybolov Guineje

Mezinárodní rybářská celebrita a světový rekordman zpopularizoval rybářství v mnoha koutech světa. Mladý geniální „Rasputin“ má dar slova i pointy. Přinese zlatou rybku?

Extrémní rybolov ve světě

Sympatický fešák vyrostl v osobnost známou po celém světě, zpopularizoval rybolov, natáčí filmy pro National Geographic, publikuje… Co s ním sláva provedla a jak se změnil? Posuďte sami! Nemusíte stát po pás ve vodě, v muzeu se lze pohodlně usadit!

Všechny online večery
ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Karel Janeček

Karel Janeček

Úspěšný matematik zajímavě vstupuje do kulturní sféry, bojuje proti korupci. Podnikatel, pedagog, bojovník proti korupci a mecenáš v roce 1995 založil společnost RSJ.

Pavel Vrba

Pavel Vrba

Zažívá další skvělé období trenérské kariéry. V roli kouče národního týmu uspěl, když v předstihu dostal Česko na EURO 2016.

Jaroslav Róna

Jaroslav Róna

Silné ohlasy budí kontroverzní druhá největší socha v ČR, alegorie Odvahy v Brně. Kůň má dlouhé nohy, nepotřebuje podstavec...

Radim Jančura

Radim Jančura

Student Agency je dnes největší prodejce letenek, vlastní Dům pánů z Lipé, ovládá dopravu Praha-Brno, úspěšně konkuruje ČD a proniká i na německé železnice.

Lejla Abbasová

Lejla Abbasová

Lejla Abbasová je dcerou Súdánce a Češky. Vystudovala osmileté gymnázium a pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, kde se zabývala sociální prací a teologií.

Adam Mišík

Adam Mišík

Nadějný zpěvák a herec hraje ve filmech, seriálech a divadlech.