To nej z roku 2014

To nej z roku 2014

datum

Fotky z

1.1.2015

Poděkování příznivcům cyklu Cestovatelské středy v Národním muzeu v roce 2014.

Panoramatická diashow Leoše Šimánka spolu s fotografiemi vážek Dana Bárty uzavřela sérii pravidelných setkání cestovatelských nadšenců v Národním muzeu. Od ledna do května se u přednáškového pultu vystřídalo více než třicet zajímavých osobností z České republiky i ze zahraničí.

S velkým ohlasem se setkala vystoupení zahraničních horolezců – Kurta Diembergera a Petera Habelera. Těm ale úspěšně sekundovala dvojice našich borců Josefa Rakoncaje a Máry Holečka.

Rekordy v obsazenosti sálu opět lámal herec Jaroslav Dušek, fotograf a cestovatel Jirka Kolbaba či sexuolog Radim Uzel a literárně nejplodnější český autor Miloslav Stingl.

Z osobností sportu jsme letos přivítali olympijskou gymnastku Věru Čáslavskou a fotbalistu Antonína Panenku.

Za mikrofonem se představili i známí zpěváci a hudebníci – Dan Bárta, Honza Homola z kapely Wohnout, Jamie Harrys, Hivshu Robert Peary II s inuitskými bubínky, Ondřej Smeykal s australským didgeridoo.

Do zákulisí světa zpravodajství a práce pro média nás zavedli fotograf Michal Novotný, moderátor Jan Rosák, producent Petr Salava, moderátor Pavel Anděl, zpravodaj ČT Michal Kubal či fotograf Jan Šibík.

Opomenout nelze ani neotřelé zážitky ředitele pražské ZOO Miroslava Bobka, kastelána krumlovského zámku Pavla Slavka…. a mnohých dalších. Co večer, to hluboký zážitek nejen pro vás diváky, ale i pro účinkující a moderátora besed – cestovatele Rudolfa Švaříčka.

Za organizační tým CK LIVINGSTONE bychom tímto rádi poděkovali všem pravidelným i náhodným návštěvníkům Cestovatelských střed za jejich přízeň a těšíme se opět na viděnou v lednu 2015!

Fotogalerie

No items found.

Líbí se vám tato fotogalerie? Sdílejte ji!

ico fotogalerie

Další fotogalerie

Prohlédněte si fotky z minulých večerů a jiných akcí.