
Šimon Caban, Dominik Hašek, Tomáš Klus
19.2.2026
Pět hostů v rámci jednoho večera Cestovatelských střed v Národním muzeu.

23.2.2023
Klára Kolouchová zdobí velehory světa. Petr Horký zvládl 3 póly, přidal peprnou Korunu Prahy i degustaci filmu Civilizace.
První Čech na Everestu Polda Sulovský se s Klárou neznal, seznámení a vzájemný obdiv na jevišti dojímá. Polda zve na 15.3.
Outdoorový guru Síga předčítá emotivně pasáž táty. Promítám fota Síga z 5-ti zemí Latinské Ameriky. Provázely ve Venezuele, Brazílii, Peru, Kolumbii i Guatemale. Třímali je správci výluk cest, courčovali, kdy stát či jet. Síga tam znamená GO. Jeď, vpřed, můžeš. Symbolicky pozitivní jako náš Síga.
Další informace kolem projektu a prartnerských akcí.

19.2.2026
Pět hostů v rámci jednoho večera Cestovatelských střed v Národním muzeu.

11.2.2026
Druhá středa v Národním muzeu za námi! Úspěšná trojice potěšila plný sál.

6.2.2026
Večer, v němž se smích a moudrost Miroslava Donutila potkaly se svéráznou skromností Stanislava Bernarda a kosmopolitním nadhledem filmaře Lukáše Hanuláka, propojil českou hospůdku s Indií, Nepálem i nejvyššími horami světa.