Poděkování (Lexa a Majka Hájkovi)

datum

15.5.2022

Ahoj Rudo,

díky za fotky i za odkazy.

Jsem rád, že jsem se mohl stát tím úplně nejmenším kolečkem ve Tvém soukolí úžasných cestovatelských dnův Národním muzeu. Je mi ctí být na chvíli poblíž nejvšestrannějšího českého cestovatele, který disponuje i naprosto nezničitelnou energií a tak nabízenáfaktura nepřichází v úvahu. Užívám si s manželkou Tvých knih.

Je nám velkým potěšením zúčastňovat se těchto středečních setkání pod Tvoji taktovkou. Nejraději bychom se jich zúčastňovali celoročně. Umožňuješ nám zejména svými otázkami nakouknout do životů lidí, se kterými bychom se jinak nesetkali.

Již tradičně bychom rádi letos využili Tvoji cestovku, když jsme se přihlásili v podzimním termínu na cestu do Izraele a do Jordánska a příští rok, pokud to bude možné, bychom rádi nakoukli velkým 40 denním okruhem do jižní Afriky včetně mé touhy - Krugerova národního parku.

Jsme tuláci na kolech. Putovali jsme od pramenů Vltavy do Mělníka, podél Labe z Cuxhavenu až k jeho pramenům u Labské boudy, podél Rýna z Andermatu do Hoek VanHolland a kolem Dunaje z Donaueschingenu do Budapešti. Letos bychom ještě rádi dokončili naši cestu na kolech kolem republiky, když před třemi lety jsme putovali z Děčína podél zejména jižní hranice do Ostravy, letos máme naplánovanou cestu z Děčína do Ostravy podél severní hranice republiky. Žijeme v nádherné zemi.

Přejeme Ti s manželkou, ať se Ti všeobecně dobře daří, ať si plníš své sny a to vždy s Pecháčkovým pravidlem šťastného návratu.

Lexa s a Majka Hájkovi

Ruda Švaříček: Moc děkuji za silná slova. Moc se těším na příjemné společno příští sezony. Ta letošní byla fakt nejlepší. I díky Tobě....

No items found.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!

ico střípky

Další střípky

Další informace kolem projektu a prartnerských akcí.

Sezóna 2023 je za námi
datum

28.4.2023

Sezóna 2023 je za námi

Sny se plní! Už mě mají! A já mám je!

Pořad Cestovatelské středy V Národním muzeu je výjimečný svým přesahem.
datum

30.3.2023

Pořad Cestovatelské středy V Národním muzeu je výjimečný svým přesahem.

Zajímavé osobnosti cestují dál, nejen do světa. Opravdu za hranice všedních dnů.‍

Audiokniha Tamtamy času 29.3.2023 v Národním muzeu
datum

29.3.2023

Audiokniha Tamtamy času 29.3.2023 v Národním muzeu

Novou audioknihu Tamtamy času vezmu dnes poprvé do velkého sálu Národního muzea