Poděkování (Lexa a Majka Hájkovi)

datum

15.5.2022

Ahoj Rudo,

díky za fotky i za odkazy.

Jsem rád, že jsem se mohl stát tím úplně nejmenším kolečkem ve Tvém soukolí úžasných cestovatelských dnův Národním muzeu. Je mi ctí být na chvíli poblíž nejvšestrannějšího českého cestovatele, který disponuje i naprosto nezničitelnou energií a tak nabízenáfaktura nepřichází v úvahu. Užívám si s manželkou Tvých knih.

Je nám velkým potěšením zúčastňovat se těchto středečních setkání pod Tvoji taktovkou. Nejraději bychom se jich zúčastňovali celoročně. Umožňuješ nám zejména svými otázkami nakouknout do životů lidí, se kterými bychom se jinak nesetkali.

Již tradičně bychom rádi letos využili Tvoji cestovku, když jsme se přihlásili v podzimním termínu na cestu do Izraele a do Jordánska a příští rok, pokud to bude možné, bychom rádi nakoukli velkým 40 denním okruhem do jižní Afriky včetně mé touhy - Krugerova národního parku.

Jsme tuláci na kolech. Putovali jsme od pramenů Vltavy do Mělníka, podél Labe z Cuxhavenu až k jeho pramenům u Labské boudy, podél Rýna z Andermatu do Hoek VanHolland a kolem Dunaje z Donaueschingenu do Budapešti. Letos bychom ještě rádi dokončili naši cestu na kolech kolem republiky, když před třemi lety jsme putovali z Děčína podél zejména jižní hranice do Ostravy, letos máme naplánovanou cestu z Děčína do Ostravy podél severní hranice republiky. Žijeme v nádherné zemi.

Přejeme Ti s manželkou, ať se Ti všeobecně dobře daří, ať si plníš své sny a to vždy s Pecháčkovým pravidlem šťastného návratu.

Lexa s a Majka Hájkovi

Ruda Švaříček: Moc děkuji za silná slova. Moc se těším na příjemné společno příští sezony. Ta letošní byla fakt nejlepší. I díky Tobě....

No items found.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho!

ico střípky

Další střípky

Další informace kolem projektu a prartnerských akcí.