Om Dance Academy
ico osobonost cestovatelských střed

Om Dance Academy

Om Dance Academy: Tance Bollywood + Indie

Je o fantazii a půvabu, nejsou limity pro kreativitu. Může být tradiční, velmi odvážný, sexy i moderní. Posláním je šíření lásky a pozitivní energie. Bollywoodská party se vším všudy!

Bollywoodský tanec vypráví příběh, vychází ze slov a nálady písně.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Tance Bollywood + Indie

Datum přednášky 9.3.2016

Téma přednášky: Tance Bollywood + Indie

Bollywoodský tanec je o fantazii a půvabu, nejsou limity pro kreativitu. Může být tradiční, velmi odvážný, sexy i moderní.

Vystoupili: fotograf Jiří Kolbaba – téma Focení ve světě a Om Dance Academy – téma Tance Bollywood + Indie

Videogalerie

Tance Bollywood + Indie

Bollywoodský tanec vypráví příběh, vychází ze slov a nálady písně. Posláním je šíření lásky a pozitivní energie. Bollywoodská party se vším všudy!

Všechny online večery
ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Radka Třeštíková

Radka Třeštíková

Prvotinu „Dobře mi tak“ vydala 2014, o rok později zaujala románem „To prší moře“ a 2016 vydala „Bábovky“, které se nyní filmově zpracovávají.

Josef Šimůnek

Josef Šimůnek

Narodil se v Rumcajsově Jičíně, genius loci Českého ráje nasměroval jeho cestu životem. V zimě lyžuje, v létě si užívá skály.

Milan Cais

Milan Cais

Zapsal se do obecného povědomí především jako zpěvák, bubeník, textař, skladatel a scénograf skupiny Tata Bojs, kterou založil společně s Mardošou.

Pavol Barabáš

Pavol Barabáš

Brání se titulu nejoceňovanější slovenský dokumentarista, ale asi není na světě festival horských či dobrodružných filmů, z něhož by neměl trofej, či dokonce několikanásobné ocenění.

Jakub Klepal

Jakub Klepal

Výkonný ředitel Nadace Forum 2000 je renesanční osobnost s velkým přesahem. V mladičkém věku vládne obrovské škále aktivit.

Simona Babčáková

Simona Babčáková

Hrála ve filmech Zoufalci, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Hodinový manžel, Největší z Čechů, Rodina je základ státu.