Původním povoláním pedagog vyučoval na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, v letech 1990–1992 byl redaktorem a moderátorem Československé televize.

Účastnil se bezpočtu vrcholných společenských událostí, jako doprovod prezidenta republiky navštívil více než 50 zemí světa, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin. Je autorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa a napsal řadu knih o etiketě: Etiketa, Velká kniha etikety, Nová velká kniha etikety, Komiksová etiketa, Špaček v porcelánu, sérii Malých knih etikety – pro celou rodinu, pro manažery, u stolu, pro firmu a úřad, pro každý den, je autorem hry Starling aneb Etiketa hrou, etikety pro děti Dědečku, vyprávěj, a knihy vzpomínek Deset let s Václavem Havlem či obsáhlá Business etiketa a komunikace. Jeho poslední knihou o tom, jak se správně chovat a oblékat ve společnosti, pokřtil v listopadu 2015. Tentokrát se jedná o publikaci obrazovou, o čemž svědčí název Obrazová etiketa. Věhlasný mistr etikety působí jako konzultant v oboru komunikace a etikety, pořádá přednášky pro top manažery firem a úřadů a pro politiky.

Datum aktualizace:

20.2.2023

Od roku 1992 působil téměř jedenáct let na Pražském hradě jako mluvčí prezidenta Václava Havla.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Videogalerie

Cesty s prezidentem Havlem

Autor seriálu Etiketa působil 11 let jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Účastnil se vrcholných společenských událostí, navštívil přes 50 zemí, setkal se s desítkami prezidentů a členů královských rodin.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení