To nej z roku 2016 část I.

To nej z roku 2016 část I.

datum

Fotky z

1.1.2017

Zakončení letošního 7. ročníku projektu Cestovatelské středy v Národním muzeu bylo vydařené.

Herci Pavel Liška a Jan Révai překvapili příjemnou skromností. Rychle si získali sympatie sálu, laskavé emoce zalévaly prostor. Od motorek jsme se dostali až k sympatickým hereckým partnerkám. Přislíbené koně obstaral moderátor Ruda Švaříček…Promítl unikátní záběry z koňských závodů, slavnostní a rituálů v Tibetu, Indii, Nepálu, Bhútánu, Číně, Kazachstánu, Afghánistánu, Pákistánu, Uzbekistánu i Jemenu. Od koní jsme se posunuli i k velbloudům, nosorožcům a gigantickým slonům. Každého rozesmějí legrační závody jaků v Tibetu. Plný sál příjemně rezonoval, příjemná nálada se přelévala, rozdávaly se dárky. Výherci se mohou těšit na parádní výkony herců v divadle i na muzikálech.

Kniha Šangri-la putovala i ke starší ženě v první řadě. Dáma s holemi prozradila do mikrofonu šokovanému sálu hezkou realitu. Jezdí na večery do muzea z malé vísky za Plzní. Vždy se vrací ještě v noci vlakem, domů dorazí ve 3 ráno. Protože jí vídáme v NM často, jsou takové chvíle mimořádně dojemné. Představme si naše mámy, tety, babičky… jak jezdí za promítáním daleko do pražského muzea, Dokážeme to jednou i my?

Moc si takových chvil vážíme! Vynasnažíme se, aby další ročník byl opět tak vydařený. Nejen zajímavými osobnostmi... Těšíme se na příjemné společno.Děkujeme všem zúčastněným! Na obě strany podia…

Za organizátory Ruda Švaříček,Štěpán Rusňák,Adam Chroust

Fotogalerie

No items found.

Líbí se vám tato fotogalerie? Sdílejte ji!

ico fotogalerie

Další fotogalerie

Prohlédněte si fotky z minulých večerů a jiných akcí.