Jan Hnízdil
ico osobonost cestovatelských střed

Jan Hnízdil

lékař

Internista, rehabilitační lékař a psychosomatik založil a provozuje pracoviště komplexní psychosomatické medicíny HNÍZDO ZDRAVÍ. Psychosomatická péče zahrnuje široké spektrum tělesných, duševních a životních obtíží. Vysvětlí, jakou informaci tělo nemocí sděluje a co udělat pro uzdravení. Je autorem knih: Jak vyrobitpacienta, Artróza v komplexním přístupu, Jak léčit nemoc šílené medicíny, Doping aneb zákulisí vrcholového sportu, Mým marodům, Zaříkávač nemocí, Příběhy obyčejného uzdravení. Všichni jsou psychopati jenom já jsem letadlo, O bolesti zad – Všechno, co jste kdy chtěli vědět, ale báli jste se zeptat.

"Zdraví je schopnost zvládat problémy každodenního života. Pokud má člověk vůli je zvládat, bývá zdravý. Když mu vůle začne docházet, je mu ne-volno. Když už je zvládat ne-může, je nemocný."

Celostní a rehabilitační průkopník komplexní medicíny má charisma i výsledky.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Hnízdo zdraví

Datum přednášky 15.2.2023

Téma přednášky: Hnízdo zdraví

Lékař Jan Hnízdil – téma Hnízdo zdraví a fotograf František Ortmann – téma USA s Jágrem

Videogalerie

Hnízdo zdraví

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Jan Hnízdil není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Jitka Vodňanská

Jitka Vodňanská

Zdobí ji břitké metafory, vtip, neotřelá rozhodnutí, vrstevnatý život i vyprávění o něm.

Antonín Panenka

Antonín Panenka

Zelenobílý dres Bohemians poprvé obléká jako jedenáctiletý žáček a obrovský talent ho žene neustále výše. Vždycky měl moc rád míč.

Jan Révai

Jan Révai

V mládí obdivoval kluky, co jezdili motokros a tiše záviděl všem, co jezdili do školy na mašině, na kterou balili holky.

Ha Thanh Špetlíková

Ha Thanh Špetlíková

Exotická kráska pochází z Hanoje, v Česku žije od pěti let. Stihla scénografii na DAMU i katedru loutkového alternativního divadla, věnuje se kostýmní tvorbě.

Dana Holečková

Dana Holečková

Snad od narození ji to táhlo ke zvířatům. Jako úplně malá byla přesvědčena, že zvířata jsou chytřejší než lidi, neboť rozumí naší řeči a my ne.

Leoš Válka

Leoš Válka

Majitel největší české soukromé galerie původně úspěšně podnikal v Austrálii. Po návratu domů se rozhodl změnit svůj život a věnovat se podpoře umění.