Tomáš Stařecký
ico osobonost cestovatelských střed

Tomáš Stařecký

zvoník katedrály Sv. Víta

Společně procestovali přes 40 států, přičemž se snažili objevovat nikoli turistické atrakce,ale srdce a ducha jednotlivých krajin. Spojit načtené informace o navštívené zemi s živoucím prožitkem a hledat vazby na své další zájmy, jimiž jsou u Tomáše zvony a u Eriky filozofie.

Zvoník katedrály Sv. Víta a astronomka, Tomáš a Erika jsou původem astronomové, ale jejich zájem se neupírá jen k nebesům, ale i k vzdáleným místům po celé zeměkouli.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Datum přednášky 20.6.2012

Téma přednášky: Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Vystoupili: zvoník katedrály Sv. Víta Tomáš Stařecký a astronomka a překladatelka Erika Stařecká – téma Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Videogalerie

Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Zcestovalý zvoník již 30 let udržuje slavnou tradici techniky ručního zvonění a rozeznívá slavné zvony Jan, Josef, Václav a Zikmund. Rozezvučí do správného souznění i srdce posluchačů? Má k tomu předpoklady!

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Tomáš Stařecký není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Marek Eben

Marek Eben

Herec, moderátor, hudební skladatel, písničkář a zpěvák (1957) je synem hudebního skladatele Petra Ebena a synovcem skladatele Ilji Hurníka.

Anna Geislerová

Anna Geislerová

Milující máma hraje přirozeně a excelentně. Nejzajímavější a nejžádanější herečka současna okouzluje publikum dokonale propracovanými rolemi.

Jiří Vyorálek

Jiří Vyorálek

Čerstvá herecká hvězda právem na výsluní. V televizním Českém století úžasně ztvárnil K. Gottwalda, seriál První republika mu převrátil život.

Michael Rittstein

Michael Rittstein

Patří k nejvýznamnějším představitelům expresivní figurální malby.

Tomáš Sedláček

Tomáš Sedláček

Část svého dětství prožil ve Finsku (pět let) a Dánsku (čtyři roky), kde byl jeho otec reprezentantem Československých aerolinií (dnes ČSA).

Jiří Menzel

Jiří Menzel

Světově uznávaný režisér Ostře sledovaných vlaků, Skřivánků na niti a Rozmarného léta má na kontě i pět oper. Dvorní filmař Bohumila Hrabala