Tomáš Stařecký
ico osobonost cestovatelských střed

Tomáš Stařecký

zvoník katedrály Sv. Víta

Společně procestovali přes 40 států, přičemž se snažili objevovat nikoli turistické atrakce,ale srdce a ducha jednotlivých krajin. Spojit načtené informace o navštívené zemi s živoucím prožitkem a hledat vazby na své další zájmy, jimiž jsou u Tomáše zvony a u Eriky filozofie.

Zvoník katedrály Sv. Víta a astronomka, Tomáš a Erika jsou původem astronomové, ale jejich zájem se neupírá jen k nebesům, ale i k vzdáleným místům po celé zeměkouli.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Datum přednášky 20.6.2012

Téma přednášky: Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Vystoupili: zvoník katedrály Sv. Víta Tomáš Stařecký a astronomka a překladatelka Erika Stařecká – téma Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Videogalerie

Od zvonů ke hvězdám – Fiji, Nová Kaledonie, Guam

Zcestovalý zvoník již 30 let udržuje slavnou tradici techniky ručního zvonění a rozeznívá slavné zvony Jan, Josef, Václav a Zikmund. Rozezvučí do správného souznění i srdce posluchačů? Má k tomu předpoklady!

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Tomáš Stařecký není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Jefim Fištejn

Jefim Fištejn

Nejvíce je znám pro své dlouholeté redakční působení v Rádiu Svobodná Evropa. Dva roky rovněž zastával post šéfredaktora Lidových novin.

Jakub Ludvík

Jakub Ludvík

Přední český fotograf, známý též jako „nejznámější fotograf známých tváří“, prorazil díky portrétům osobností včetně sportovních hvězd.

Miloslav Stašek

Miloslav Stašek

Špičkový stratég MZV ČR působil jako velvyslanec v Egyptě a v Indii s akreditací pro Srí lanku, Maledivy, Bangladéš, Nepál a Bhútán. Studoval v Káhiře, hovoří arabsky.

Přemysl Rabas

Přemysl Rabas

Biolog a bývalý poslanec nedávno nastoupil do vedení královédvorské zoologické zahrady.

Václav Koubek

Václav Koubek

Svou kariéru začínal v osmdesátých letech minulého století na legendárních Divadelních poutích pořádaných na pražském Střeleckém ostrově.

Břetislav Tureček

Břetislav Tureček

Břetislav Tureček se specializuje se na oblast Blízkého východu.