Roman Šmucler
ico osobonost cestovatelských střed

Roman Šmucler

zubní lékař

Absolvoval odborné stáže v Bostonu, Paříži, Uppsale, Soulu, New Yorku a ve Vídni. Je člen řady odborných společností.

Hlavním směrem jeho výzkumu jsou aplikace laserů a zubních implantátů. Věnuje se popularizaci vědy, napsal 123 článků. V listopadu 1989 se podílel na revolučním vysílání, moderoval Mikrofórum. Od roku 1991 moderoval v ČT Studio Kontakt. Ve známost vstoupil pořadem TABU na TV Nova a Milionář na Primě. V roce 1996 založil multioborový institut estetické medicíny. Dnes směřuje k vývoji nových medicínských postupů a výrobků.

Po absolutoriu stomatologie na Karlově univerzitě nastoupil na zdejší Stomatologickou kliniku, kde pracuje dodnes ve funkci vedoucího lékaře Centra fotonické medicíny.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Jižní Korea

Datum přednášky 15.2.2017

Téma přednášky: Jižní Korea

Doktor medicíny a zakladatel úspěšné estetické kliniky je i moderátor, scenárista a sportovec.

Vystoupili: režisérka Olga Sommerová – téma Peru a zubní lékař Roman Šmucler – téma Jižní Korea

Videogalerie

Jižní Korea

Prezident Stomatologické komory užívá naplno snad několik životů. Zdobí jej stálý úsměv, šarm a vtip, stíhá neuvěřitelně věcí. Přijďte posoudit!

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Miloslav Stingl

Miloslav Stingl

Zažil blokádu Kuby, mluvil s Fidelem Castrem, objevil ruiny mayských měst, rodil eskymácké děti v Arktidě, přátelil se s králem Tongy, přežil námořní katastrofu, plaval v řece plné krokodýlů.

Karel Vágner

Karel Vágner

Karel Vágner je český kontrabasista, baskytarista, textař, hudební producent, skladatel, kapelník a podnikatel, otec zpěváka Josefa Vágnera.

Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Herecká diva se silným sociálním cítěním realizuje odvážnou charitu. Nemoc motýlích křídel se snaží tlumit pomocí společnosti Debra. Pomáhá na všech frontách, spolupracuje s UNICEF.

Tomki Němec

Tomki Němec

Fotografii se začal věnovat v 80. letech na neoficiální fotografické scéně. Spolupracuje s nadacemi v neziskovém sektoru, podílí se na grantových projektech a výstavách.

Martin Glaser

Martin Glaser

Narodil se v roce 1974 v Sokolově. Během gymnaziálních studií snil o dráze vědce, nakonec však vystudoval obor činoherní režie a dramaturgie na pražské DAMU.

Martha Issová

Martha Issová

Začínala hrát roku 2000 v Divadle Na Fidlovačce. V roce 2005 účinkuje v roli Paminy v Kouzelné flétně v Dejvickém divadle.