Petr Vachler
ico osobonost cestovatelských střed

Petr Vachler

filmař

Tvrdí, že na Šumavě viděl UFO a pro Netflix o tomto fenoménu natočil seriál. V novém filmu pátrá po smyslu bytí. Není sám... Vystudovaný defektolog a vychovatel založil počátkem 90. let produkční firmu Vachler Art Company i Českou filmovou a televizní akademii. Vybudoval Studio Pokrok, postprodukční firmu s filmovými a televizními ateliéry. Schopný obchodník a producent už před třiceti lety pořádal filmovou soutěž Český lev, kterou mu později „znárodnili“. Stál za úspěšnými pořady jako byl filmový Kinobox. Detektor pojednával o mystice a tabuizovaném světě esoteriky.

Šikovný producent, scénárista a režisér rád provokuje. Chodí roky bos a medituje.

ico fotogalerie

Fotografie

Martin Pisařík

Martin Pisařík

herec

Moto Afrika

Herce, dabéra a hudebníka proslavila Afrika na motorce a seriál Ordinace v růžové zahradě. Super je i na pódiu. I v Národním...

Petr Vachler

Petr Vachler

filmař

Tajemství a smysl života

Šikovný producent, scénárista a režisér rád provokuje. Chodí roky bos a medituje. V novém filmu pátrá po smyslu bytí. Není sám...

Barbora Seidlová

Barbora Seidlová

herečka

Itálie

Proslavila ji role princezny Zubejdy, krásky Terezy ze Snowborďáků i nový film Tajemství a smysl života. Působí v Divadle Bolka Polívky, miluje cestování.

ico archiv

Předchozí vystoupení

Archiv je zatím prázdný.
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Petr Vachler není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Jaromír Marek

Jaromír Marek

Dlouholetý zpravodaj zahraniční redakce Českého rozhlasu. Píše a natáčí reportáže se zahraniční tématikou, především v Asii (Indie, Afghánistán atd.) a Africe.

Peter Habeler

Peter Habeler

Jeden z nejznámějších horolezců světa přijede v lednu do ČR! Rakouského matadora nesmazatelně proslavily výjimečné výkony v Alpách i nejvyšších horách světa.

Roman Šmucler

Roman Šmucler

Po absolutoriu stomatologie na Karlově univerzitě nastoupil na zdejší Stomatologickou kliniku, kde pracuje dodnes ve funkci vedoucího lékaře Centra fotonické medicíny.

Michal Horáček

Michal Horáček

Esejista, textař, hráč a podnikatel byl po zásahu StB vyloučen z vysoké školy, poté se protloukal jako skladník a zároveň černý bookmaker v Chuchli.

Dana Holečková

Dana Holečková

Snad od narození ji to táhlo ke zvířatům. Jako úplně malá byla přesvědčena, že zvířata jsou chytřejší než lidi, neboť rozumí naší řeči a my ne.

Jakub Vágner

Jakub Vágner

Držitel rekordů v lovu sladkovodních ryb má i světové primáty All-tackle IGFA.