Pavel Rejha
ico osobonost cestovatelských střed

Pavel Rejha

celostní lékař

V psychoterapii na práci s podvědomím - nepříkazové hypnotické a jiné trans-personální techniky. Rád užívá srozumitelné příběhy z praxe. Vydal publikace písmoznalectví „Poznejte své partnery včas“. Věnuje se importu nových kubánských značek rumů a likérů do ČR.

Otec pracoval na Kubě, on vystudoval první ročník lékařské fakulty v Havaně. Praktický lékař a psychoterapeut má zaměření na celostní a psychosomatickou medicínu.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Kuba

Datum přednášky 27.3.2019

Téma přednášky: Kuba

Jak se změnila Kuba od sedmdesátých let? Jaký byl fenomén Fidel? Budeme cestovat i léčit? Poznejte své partnery včas! Užijme si parádní kubánský večírek!

Vystoupili: bylinář Ladislav Kříž – téma Kuba a celostní lékař Pavel Rejha – téma Kuba

Videogalerie

Kuba

Působil jako průvodce na Kubě. Povídání osvěží degustace skvělých kubánských míchaných nápojů.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Pavel Rejha není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Vladimír Mišík

Vladimír Mišík

Zpěvák, kytarista a člen skupin Komety, Matadors, Blue Effect, Čundrground, Etc... Všichni známe jeho písně. Zazpíváme si Večernici v sále NM?

Ivan Fíla

Ivan Fíla

Filmový režisér, scenárista a spisovatel má nominaci na Oscara i Zlatý glóbus.

Jiří David

Jiří David

Se skupinou Tvrdohlaví rozvířil tvorbu, nebojí se vyjádřit „nepohodlný“ názor. Neonové Srdce na Hradě rozsvítil V. Havel 17.11. 2002, vyvolalo obrovský zájem.

Leoš Válka

Leoš Válka

Majitel největší české soukromé galerie původně úspěšně podnikal v Austrálii. Po návratu domů se rozhodl změnit svůj život a věnovat se podpoře umění.

Bruno Baumann

Bruno Baumann

Beseda je průřezem vzrušujícího života poutníka mezi světy, hledače pramenů života i moderního cestovatele, který na svých cestách poodhaluje tajemství a záhady Asie.

Imran Musa Zangi

Imran Musa Zangi

Perkusionista, oční lékař, krasobruslař, vzpěrač a malíř. To není pět různých osob, ale jedna. Válel s Yo Yo Bandem a dalšími legendami. Zajímavá persona má zajímavá sdělení!