Nikol Kouklová
ico osobonost cestovatelských střed

Nikol Kouklová

herečka

Herečka, blogerka a stylistka. Rusovlasá Nikol Kouklová Heřmánková toho zvládá opravdu hodně.

Manželka herce Karla Heřmánka mladšího prozradí, co ji láká na Americe. Herectví se začala věnovat v roce 1998 jako žákyně dramatického kroužku na Základní umělecké škole v Praze u Z. Oubramové. V 11 letech byla přijata na taneční konzervatoř, ale po pár dnech se rozhodla z taneční školy odejít, protože se jí nezdálo, že by pro ní tanec bylo to pravé povolání. Zůstal však její velkou vášní a dodnes se mu intenzivně věnuje (studium na New Yorské škole Stella Adler Studio of Acting, spolupráce s DAP Company, Surrealis company, externí spolupráce ve Vinohradském divadle, Divadlo Archa apod. ). Mezi její další zájmy patří např. zpěv, blogování (www.femmearmeria.com) nebo cestování.

Vystudovala tedy nakonec humanitní gymnázium v Praze a na uměleckou školu se vrátila v 16ti letech, tentokrát ale na studium herectví na Pražskou konzervatoř, kde nastoupila do ročníku F.Laurina a J.Tesařové. V roce 2009 se dostala na DAMU do ročníku k E.Salzmannové a tuto školu ukončila absolvenstkými rolemi v divadle DISK v představeních Punk Rock (Cissy, K.I.Kubák ), Buchty a bohyně (Nikol, J.Frič ) a úspěšným projektem Norway.Today (Jůlie, K.Pavelka ). Momentálně účinkuje na několika pražských scénách, především v Divadle Bez zábradlí, Městských divadlech pražských a Národním divadle. Pravidelně spolupracuje také na projektech na alternativní scény.

Herečka, blogerka a stylistka. Rusovlasá Nikol Kouklová Heřmánková toho zvládá opravdu hodně.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

USA

Datum přednášky 14.2.2018

Téma přednášky: USA

Pod kostýmy se podepsala u nového filmu F. Renče podle knihy H. Pawlowské. Žije v New Yorku s manželem Karlem Heřmánkem ml.

Vystoupili: herečka Nikol Kouklová – téma USA a fotbalista Pavel Horváth – téma Japonsko

Videogalerie

USA

Divadelní diva má za sebou televizní seriály i 13. komnatu. Propadla cestování, věnuje se zpěvu, tanci, modelingu i stylingu.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Tono Stano

Tono Stano

Proslavil se především portréty a akty.

Jiří Stivín

Jiří Stivín

Jeho hudební projev charakterizuje nespoutanost, improvizace, přecházení mezi hudebními styly. Studoval kameru na FAMU, po absolutoriu se ale věnuje výhradně hudbě.

Václav Klaus

Václav Klaus

Exministr financí, předseda vlády a v letech 2003–2013 druhý prezident ČR. V politice dosáhl vrcholů, rozhýbal nejen naši vrcholnou scénu.

Milan Cais

Milan Cais

Zapsal se do obecného povědomí především jako zpěvák, bubeník, textař, skladatel a scénograf skupiny Tata Bojs, kterou založil společně s Mardošou.

Petr Salava

Petr Salava

Narodil se v roce 1955 v Nymburce. Původně chtěl být elektrotechnikem, ale zlákal ho jiný svět…

Garik Avanesian

Garik Avanesian

Poznáme prastarou Hedvábnou stezku, praktické informace usnadní cestování.