Herečka, blogerka a stylistka. Rusovlasá Nikol Kouklová Heřmánková toho zvládá opravdu hodně.

Manželka herce Karla Heřmánka mladšího prozradí, co ji láká na Americe. Herectví se začala věnovat v roce 1998 jako žákyně dramatického kroužku na Základní umělecké škole v Praze u Z. Oubramové. V 11 letech byla přijata na taneční konzervatoř, ale po pár dnech se rozhodla z taneční školy odejít, protože se jí nezdálo, že by pro ní tanec bylo to pravé povolání. Zůstal však její velkou vášní a dodnes se mu intenzivně věnuje (studium na New Yorské škole Stella Adler Studio of Acting, spolupráce s DAP Company, Surrealis company, externí spolupráce ve Vinohradském divadle, Divadlo Archa apod. ). Mezi její další zájmy patří např. zpěv, blogování (www.femmearmeria.com) nebo cestování.

Vystudovala tedy nakonec humanitní gymnázium v Praze a na uměleckou školu se vrátila v 16ti letech, tentokrát ale na studium herectví na Pražskou konzervatoř, kde nastoupila do ročníku F.Laurina a J.Tesařové. V roce 2009 se dostala na DAMU do ročníku k E.Salzmannové a tuto školu ukončila absolvenstkými rolemi v divadle DISK v představeních Punk Rock (Cissy, K.I.Kubák ), Buchty a bohyně (Nikol, J.Frič ) a úspěšným projektem Norway.Today (Jůlie, K.Pavelka ). Momentálně účinkuje na několika pražských scénách, především v Divadle Bez zábradlí, Městských divadlech pražských a Národním divadle. Pravidelně spolupracuje také na projektech na alternativní scény.

Datum aktualizace:

16.1.2023

Herečka, blogerka a stylistka. Rusovlasá Nikol Kouklová Heřmánková toho zvládá opravdu hodně.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Videogalerie

USA

Divadelní diva má za sebou televizní seriály i 13. komnatu. Propadla cestování, věnuje se zpěvu, tanci, modelingu i stylingu.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení