Jiří Procházka
ico osobonost cestovatelských střed

Jiří Procházka

Zápasník MMA

Český samuraj prožil silné chvíle v japonské Rizin Fighting Federation. Neobvyklý bojový styl a výrazná osobnost ho činí jednou z nejznámějších osobností MMA. Impresivní výkony a vítězství táhnou pozornost publika a vedou k přechodu do renomované Ultimate Fighting Championship. Nekompromisní boj a razantní údery často končí zápasy předčasně. Umí i neortodoxní techniky a efektivní používání kolen a loktů, dodává do klece zábavu. Odhodlání a osobité charisma nese respekt soupeřů a inspiraci mladých. Zranění, operace a ztráta pásu světového šampiona ho přiměly ke změně nastavení myšlení...

Borec bojových umění MMA má titul mistra světa v polotěžké váze. Překvapí nejen super fyzičkou ale i svým nadhledem...

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Japonsko

Datum přednášky 7.2.2024

Téma přednášky: Japonsko

Borec bojových umění MMA má titul mistra světa v polotěžké váze. Překvapí nejen super fyzičkou ale i svým nadhledem... Neobvyklý styl a výrazná osobnost ho činí jedním z nejznámějších v MMA. Impresivní výkony a vítězství táhnou publikum a vedou k přechodu do prestižní Ultimate Fighting Championship. Nekompromisní boj a razantní údery často končí zápasy předčasně. Umí neortodoxní techniky a efektivní používání kolen a loktů, dodává do klece zábavu. Osobité charisma nese respekt soupeřů a inspiraci mladých. Zranění, operace a ztráta pásu světového šampiona vede ke změně nastavení myšlení...

Vystoupí redaktor Jakub Szántó, zápasník Jiří Procházka a herec David Matásek. Uvádí Ruda Švaříček. začátek v 19:00 hod.

Videogalerie

Japonsko

Český samuraj prožil silné chvíle v japonské Rizin Fighting Federation.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

Jiří Procházka není v žádné fotogalerii.

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

František Skála

František Skála

Kreativní „showman“ slaví velké úspěchy právem. Exceluje od muziky po komiks... Ilustrátor dětských knih, hudebník i tanečník.

Rudolf Krautschneider

Rudolf Krautschneider

Český publicista, vydavatel a ilustrátor, námořník a dobrodruh (postavil několik lodí, plavil se po všech mořích, mj. na plachetnici obeplul Antarktidu).

Petr Hájek

Petr Hájek

Získal titul architekt roku. Dotvářel Pražský hrad, terasy Paláce Lucerna, Zámek Litomyšl, galerie DOX a DOX+, Olomouc…

Igor Chaun

Igor Chaun

Podílel se na celovečerních filmech a seriálech včetně mezinárodních koprodukcí po boku režisérů Karla Steklého, Karla Smyczka, Antonína Moskalyka, Edouarda Molinara nebo Jesuse Garcii de Duenas.

Petr Forman

Petr Forman

Absolvent loutkoherectví patří k výjimečným divadelníkům atypických scén.

Marek Holeček

Marek Holeček

Špičkový lezec zvládá nej výstupy, talent dokazuje v extrémech. Výjimečná osobnost motivuje…