Antonín Baudyš ml.

Antonín Baudyš ml.

astrolog

Vystudoval bakalářský stupeň filosofie na Hochschule für Philosophie v Mnichově. Jeden rok studoval teologii na Université Fribourg a dva roky religionistiku na Filosofické fakultě UK v Praze.

Čtyři roky (1992-1996) strávil v řeholních domech Tovaryšstva Ježíšova. Své astrologické vzdělání získal od svého otce Antonína Baudyše a dále studiem autorské dvojice Frances Sakoyan & Louis Acker a dalších autorů.

Pracuje od roku 1996 jako poradenský astrolog. V letech 1998 až 2007 přednášel v Kurzu tradiční astrologie společně s Antonínem Baudyšem, Zdeňkem Bohuslavem a Richardem Stříbným.

Je tvůrcem rozsáhlého audiokurzu astrologie, zakladatelem a správcem astrologického serveru Astrolab.cz a pořadatelem přednáškové akce Den s českou astrologií. V regresní terapii je žákem Andreje Dragomireckého a Patrika Balinta. Podílí se na znovuobjevení českého renesančního astrologa Cypriana Karáska ze Lvovic a jeho zapomenutého spisu De Iudicii nativitatum doctrina. Je zakladatelem a předsedou České astrologické asociace.

Fotogalerie

Používáme cookies

Tento web používá soubory cookies za účelem zlepšení navigace, analýzy používání webu a v marketingových aktivitách.