Alena Zárybnická
ico osobonost cestovatelských střed

Alena Zárybnická

meteoroložka

Televizní „rosnička“ stihla řadu inspirativních sportovních pořadů.

Redaktorka a dramaturgyně vystudovala meteorologii a ochranu prostředí Mat-fyz. fakulty UK. Od roku 1998 je členka Redakce zpravodajství ČT.

Pravidelně moderuje Předpověď počasí. Podílí se na tvorbě magazínů Skoro jasno a Turbulence. 2 000–2009 moderovala v ČT pořad Sama doma. 2007 vydala knihu Skoro jasno. Přes 20 let se věnuje sportovnímu létání, létá na větroních. Od roku 1999 připravovala zpravodajství a dokumenty o sportovním létání a parašutismu pro Redakci sportu ČT. Kromě ČT moderuje od roku 2015 v Českém rozhlase talk show Zálety Aleny Zárybnické. Pro ČT moderuje Na skialpech přes hory. Je tváří sbírkového projektu Pomozte dětem. Poznáme i novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Televizní „rosnička“ stihla řadu inspirativních sportovních pořadů. Redaktorka a dramaturgyně vystudovala meteorologii a ochranu prostředí Mat-fyz fakulty UK.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Cyklo Alpy

Datum přednášky 23.3.2022

Téma přednášky: Cyklo Alpy

Poznáme novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Vystoupili: zpěvák J. Ledecký – téma Jižní Korea a Japonsko, meteoroložka A. Zárybnická – téma Cyklo Alpy, J. Homola a A. Mitrofanov – téma Ukrajina – Rusko

Videogalerie

Cyklo Alpy

Poznáme novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Lukáš Rittstein

Lukáš Rittstein

Multikulturní vizionář s širokým záběrem plní galerie šokujícími objekty.

Radim Jančura

Radim Jančura

Student Agency je dnes největší prodejce letenek, vlastní Dům pánů z Lipé, ovládá dopravu Praha-Brno, úspěšně konkuruje ČD a proniká i na německé železnice.

Boris Hybner

Boris Hybner

Vrcholný představitel české pantomimy má stále smělé plány a velkorysé projekty. Dokáže jít za snem navzdory překážkám s nakažlivým úsměvem na rtech.

Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Jedna z nejlepších moderátorek slaví úspěchy na DVTV.

Milan Kňažko

Milan Kňažko

Skvělý herec a výjimečný chlap. Uměl vrátit titul zasloužilého umělce. Užil si role poradce prezidenta, ministra kultury, ministra zahraničních věcí... Jaký je dnes?

David Sís

David Sís

Absolvent katedry režie pražské FAMU je syn režiséra Vladimíra Síse a bratr výtvarníka Petra Síse.