Alena Zárybnická
ico osobonost cestovatelských střed

Alena Zárybnická

meteoroložka

Televizní „rosnička“ stihla řadu inspirativních sportovních pořadů.

Redaktorka a dramaturgyně vystudovala meteorologii a ochranu prostředí Mat-fyz. fakulty UK. Od roku 1998 je členka Redakce zpravodajství ČT.

Pravidelně moderuje Předpověď počasí. Podílí se na tvorbě magazínů Skoro jasno a Turbulence. 2 000–2009 moderovala v ČT pořad Sama doma. 2007 vydala knihu Skoro jasno. Přes 20 let se věnuje sportovnímu létání, létá na větroních. Od roku 1999 připravovala zpravodajství a dokumenty o sportovním létání a parašutismu pro Redakci sportu ČT. Kromě ČT moderuje od roku 2015 v Českém rozhlase talk show Zálety Aleny Zárybnické. Pro ČT moderuje Na skialpech přes hory. Je tváří sbírkového projektu Pomozte dětem. Poznáme i novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Televizní „rosnička“ stihla řadu inspirativních sportovních pořadů. Redaktorka a dramaturgyně vystudovala meteorologii a ochranu prostředí Mat-fyz fakulty UK.

ico fotogalerie

Fotografie

ico archiv

Předchozí vystoupení

Cyklo Alpy

Datum přednášky 23.3.2022

Téma přednášky: Cyklo Alpy

Poznáme novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Vystoupili: zpěvák J. Ledecký – téma Jižní Korea a Japonsko, meteoroložka A. Zárybnická – téma Cyklo Alpy, J. Homola a A. Mitrofanov – téma Ukrajina – Rusko

Videogalerie

Cyklo Alpy

Poznáme novou knihu ALPAMI NA KOLE.

Všechny online večery
ico fotogalerie

Fotogalerie z minulých vystoupení

ico osobonost cestovatelských střed

Další osobnosti Cestovatelských střed

Jana Paulová

Jana Paulová

Pochází z umělecké rodiny, manžel je hudebník Milan Svoboda. Hrála v Divadle Semafor i Hudebním divadle Karlín, je členka Městských divadel pražských, hostuje v dalších scénách.

Martin Frouz

Martin Frouz

Fotograf a dokumentarista, který je velmi úzce spolupracující s archeology při terénních výzkumech.

Pavel Anděl

Pavel Anděl

Pavel Anděl je český herec, hudebník, hudební publicista, televizní dramaturg a moderátor.

Jaroslav Kučera

Jaroslav Kučera

V roce 1969 byl zbit a vězněn na Pankráci, souzen jako kontrarevoluční živel. Na Czech Press Photo obdržel 11 cen, dostal 1. cenu v Euro Press Photo Awards 2000.

Tomki Němec

Tomki Němec

Fotografii se začal věnovat v 80. letech na neoficiální fotografické scéně. Spolupracuje s nadacemi v neziskovém sektoru, podílí se na grantových projektech a výstavách.

Jiří Přibáň

Jiří Přibáň

Hostoval na řadě univerzit po celém světě: Berkeley, Brusel, Florencie, Pretorie, Sydney...