režisér
Brání se titulu nejoceňovanější slovenský dokumentarista, ale asi není na světě festival horských či dobrodružných filmů, z něhož by neměl trofej, či dokonce několikanásobné ocenění.
Jeho rozsáhlá tvorba dostane diváky z útrob Země na nejvyšší zasněžené vrcholy, ze zelených džunglí na zamrzlé, nehostinné póly Země, z neznámých zemí na Slovensko do jeho milovaných Tater. Rád vyhledává příběhy, ve kterých se člověk dostává až za hranice svých možností. Pěšky dosáhl Severní i Jižní pól, žil s Pygmeji v Kongu a prošel nejtěžší kaňon světa Trou de Fer na Reunionu.
S krosnou na zádech se brodí ve sněhu, odolávají bouřce i vichřici. Zásobují vysokohorské chaty za každého počasí. Odhalme poznání nejstarší generace tatranských nosičů. Možná se dozvíme něco víc i o vlastním nákladu a pochopíme, proč v Tatrách zůstali nosiči posledními mohykány na evropském kontinentě. Vrací se i na filmová plátna.
Nejúspěšnější slovenský dokumentarista sklízí vavříny na světových festivalech, získal na 180 cen. Točí v divočině, Himálaji, tropech Guineje, ledovcích Antarktidy, jeskyních… a zůstává příjemně svojský!
Nejlepší dokumentarista sklízí úspěchy na světových festivalech. Žádný jeho film není slabý, většina je výjimečná. Točí v divočině, dravých řekách, Himálaji, tropech Guineje, ledech Antarktidy, jeskyních...
Fotografii se začal věnovat v 80. letech na neoficiální fotografické scéně. Spolupracuje s nadacemi v neziskovém sektoru, podílí se na grantových projektech a výstavách.
Jeho hudební projev charakterizuje nespoutanost, improvizace, přecházení mezi hudebními styly. Studoval kameru na FAMU, po absolutoriu se ale věnuje výhradně hudbě.
Mladý talent je naděje lezeckého světa. Umí i jako skialpinista a běžec. Stihl už extrémní výstupy v Americe i Asii.