mistr Feng Shui
Původně architekt, horolezec a humanista. Umění Feng Shui se věnuje od roku 1997, kdy jej zaujala možnost léčit prostor a lidi ve vzájemné souvislosti.
Ke své praxi připojil praxi v umění Tai Ji Quan a Qi Gong, kterým se od stejné doby intenzivně věnuje.
V roce 2005 otevřel spolu s Davidem Eyerem Českou školu Feng Shui , kde vychovali již stovku odborníků v dané oblasti.
„Mým krédem v oblasti vzdělání Feng Shui je kladení důrazu na podporu poznání a trvalá snaha k dosažení růstu a sebereflexe.“
V roce 2008 se vydal na studium čínských bojových umění a meditace do tradiční chrámové taoistické akademie ve wudangských horách v Číně, kde strávil intenzivní výukou v součtu jeden rok. Za svého pobytu získal titul pokračovatele linie školy pod taoistickým jménem Zi Pei (hojný déšť) a stal se hlavním učitelem této linie v České republice. Výsledky svého poznání začlenil do výuky Feng Shui a své další práce architekta.
V roce 2013 otevřel 1. veřejnou čajovnu v ČR ve volné přírodě – Čajový altán v Prachovských skalách, který je rovněž postaven dle principů Feng Shui.
Architekt, horolezec a zakladatel Feng Shui studoval čínská bojová umění a meditaci v chrámové taoistické akademii v čínských horách. Otevřel čajovnu ve volné přírodě, vzdělává i odborníky. Co naučí nás?
Plzeňskému rodákovi se již od útlého dětství zvířata stala největší zálibou a koníčkem. Místo hraček si hrál se zvířaty, četl o nich a maloval je.
Hrála ve filmech Zoufalci, U mě dobrý, Nestyda, Díra u Hanušovic, Vybíjená, Hodinový manžel, Největší z Čechů, Rodina je základ státu.
Skvělý herec a výjimečný chlap. Uměl vrátit titul zasloužilého umělce. Užil si role poradce prezidenta, ministra kultury, ministra zahraničních věcí... Jaký je dnes?