Vstupné

Vstupné a rezervace vstupenek

Ceny vstupenek:

  • 150 Kč / dospělý
  • 100 Kč / senioři, studenti a držitelé průkazů ZTP a ZTP-P

Rezervace a prodej vstupenek:

Prodávají se na pokladně nové budovy Národního muzea v den pořadu od 10:00 do 19:00. Vstupenky lze rezervovat telefonicky nebo osobně na pokladně muzea: tel. 224 497 430, osobně denně od 10.00 - 18.00 hod. Rezervovanou vstupenku je nutno vyzvednout hodinu před pořadem - tedy do 18.00 hod! Platba pouze v hotovosti!

Nově si můžete vstupenky zakoupit přímo online přes předprodejní terminál SMS ticket. Zajistěte si své místo včas a z pohodlí domova. Prodej online vstupenek je ukončen v den přednášky v 16.00 hodin. Pokud budou vstupenky na SMS ticket vyprodány, zavolejte si na 224 497 430 a rezervujte je na pokladně muzea telefonicky.

vSTUPENKY NA BESEDY


Harmonogram
večera

Začíná se v 19:00. Vystupují dvě zajímavé osobnosti. O přestávce lze v předsálí zakoupit výrobky Bwindi Orphans či díla přednášejícího (knihy, CD, filmy apod.), které je možné nechat od autora podepsat. Po přestávce je slosování návštěvníků, kteří se zapsali do knihy. Vylosujeme výherce a předáme ceny (podepsané knihy, CD, dárečky). Diskuse je moderována Rudou Švaříčkem. Při vstupu je pamětní kniha. Zapište se a vyhrajte hodnotné ceny od vystupujících osobností či jiné zajímavé ceny.

Originalita

Cestovatelské středy v  Národním muzeu jsou unikátní širokým rozkročením. Promítání cestovatelských snímků nemusí být vždy prioritou. Dáváme více prostoru hostům i jejich profesním zážitkům. Ne vždy dominují obrázky z cest. Každý není fotograf typu Honzy Šibíka.... Všichni jsou však originální. Jinak popisuje oblast záhadolog, jiný pohled má farář, filosof, hudebník, fotograf, horolezec, extérmní rybář, herec, sportovec, diplomat, režisér, malíř, zpěvačka či exprezident... 

Příjemné pohoštění, africký stánek s exotikou a fair-trade kávou z Ugandy, knihy, CD, DVD… Bwindi Orphans se stará o školu, sirotky a adopce na dálku v Ugandě. Smyslem akcí v Národním muzeu je i podpora dobrých věcí v  Africe. www.bwindiorphans.org

Livingstone s.r.o.
Marešova 14
602 00 Brno
 
Tel: +420 542 214 645
Mob: +420 603 877 182
 
E-mail: info@livingstone.cz
WWW: www.livingstone.cz
Národní muzeum budova

Kde se přednášky konají?

Národní muzeum (nová budova), Vinohradská 1, Praha

Začátky vždy v 19.00 hod.

(Přijďte s dostatečným předstihem) | Předprodej a rezervace vstupenek