Středa 9. 3. 2016
fotograf: FOCENÍ VE SVĚTĚ

Z expedic do odlehlých oblastí přiváží zajímavý materiál. Organizuje fotovýstavy o krásách světa. Velký obdivovatel cest Jamese Cooka v Pacifiku, přibližuje atmosféru exotických zemí ve vysílání Rádia Impuls. Skvělý vypravěč ve strhujícím večeru unese i vás…

OM DANCE ACADEMY: TANCE BOLLYWOOD + INDIE

Bollywoodský tanec vypráví příběh, vychází ze slov a nálady písně. Je o fantazii a půvabu, nejsou limity pro kreativitu. Může být tradiční, velmi odvážný, sexy i moderní. Posláním je šíření lásky a pozitivní energie. Bollywoodská party se vším všudy!

Místo konání:
Národní muzeum, Vinohradská 1 Praha
Vstupné:
100 KČ

Jiří Kolbaba si už 25 let plní své sny při fotografických cestách po celé planetě. V neobvyklé diashow představí záběry přírody, lidí, zvířat a situací z celého světa. Sugestivní výklad a množství snímků vás přenese na šest kontinentů planety. Nabídne každému mnoho inspirací k vlastním cestovatelským projektům.  Jirka poskytne cenné informace o mechanismech cestování a bezpečnosti. Naznačí ověřené principy vedoucí k lepšímu komponování fotografií. Očekávejte strhující koktejl mluveného slova, strategických informací a exotických snímků. Uvidíte mnoho záběrů z posledních cest, které ještě nebyly publikány.

Národní muzeum budova

Kde se přednášky konají?

Národní muzeum (nová budova), Vinohradská 1, Praha

Začátky vždy v 19.00 hod.

(Přijďte s dostatečným předstihem) | Předprodej a rezervace vstupenek