Středa 15. 6. 2016
žokej: ZA ANGLICKÝM PLNOKREVNÍKEM

Slavný dostihový jezdec a trenér. Osminásobní vítěz Velké Pardubické je suverénně největší postavou českého dostihového sportu. Legendární Železník, Vronsky nebo Tiumen jsou jen zlomkem jeho kariéry. Pověstný optimista přežil v roce 1994 klinickou smrt a za dva měsíce se triumfálně vrátil do sedla. Uvidíme ho znovu na startu?

herec: MOTO CESTOU NECESTOU

Ztvárnil parádní role v Návratu idiota, Divokých včelách, Pupendu, Horem pádem nebo Venkovském učiteli. Držitel Českého lva přesedlal z minikár na pořádnou mašinu, pod dohledem filmového štábu stihl projet kus světa.

herec: MOTO CESTOU NECESTOU

Vyučený automechanik se od mládí věnoval tanci. Účinkoval v muzikálech Dracula, Romea a Julie, Carmen i Pomáda, proslavil ho Šimon z filmu Rebelové. Jako dobrodruh v projektu Moto Cestou Necestou stihl havarovat i překonat horskou nemoc. Trumfli předloňský exotický Kavkaz?

Místo konání:
Národní muzeum, Vinohradská 1 Praha
Vstupné:
100 KČ

MOTO CESTOU NECESTOU

V rámci „motorkářského cestopisu“, projektu Moto cestou necestou, vyrazili dobrodruzi v lednu 2015 do Jižní Ameriky ve složení - Egon Kulhánek, Pavel Liška a Jan Révai plus speciální host – Hana Ptáčková. Na postu režiséra Hynek Bernard, šestici mužů doplnil Aleš Němec a Tomáš Matějovský.

Národní muzeum budova

Kde se přednášky konají?

Národní muzeum (nová budova), Vinohradská 1, Praha

Začátky vždy v 19.00 hod.

(Přijďte s dostatečným předstihem) | Předprodej a rezervace vstupenek