Středa 10. 2. 2016
analytik: PERU A ŠAMANISMUS

Miluje rozmanitost, zakládá Klub excentriků. Má modelingovou agenturu, galerii DOX i byznysový akcelerátor TechSquare. Renesanční přístup podtrhují zvláštní zájmy. Podporuje vědecké expedice s přínosem pro současné poznání.

zpěvák: STOPEM DO NEPÁLU

Zpěvák a hudební skladatel, frontman skupiny Žlutý pes a dopisovatel agentury AP moderuje v klobouku, jako porotce hudebních soutěží patří k vyhlášeným. Jeho kniha Autostopem do Nepálu byla mnohým z nás „biblí“... Věcné hlášky i utříbený názor si užijeme!

Místo konání:
Národní muzeum, Vinohradská 1 Praha
Vstupné:
100 KČ

Kniha Ondřeje Hejmy Autostopem do Nepálu byla mnohým z nás „biblí“… Cesta se udála v roce 1976 a byla to taková zvláštní doba, kdy člověk absolvoval školu a stál před perspektivou reálného života. Kdy čas mládí byl pryč. A bylo potřeba se s tou realitou nějak vyrovnat. Nechtělo se jim jít do práce. Ale zase šťastnou shodou jeden jeho kolega dokázal prostřednictví samozřejmě svých rodičů a známostí a různých protekcí zařídit to, že jeli stopem do Nepálu. Napsali knihu do Nepálu, která potom vyšla v nakladatelství Olympia. Byl to zcela mimořádný zážitek, který ovlivnil pravděpodobně celý jeho život. Zážitek, na který se nezapomíná!

Národní muzeum budova

Kde se přednášky konají?

Národní muzeum (nová budova), Vinohradská 1, Praha

Začátky vždy v 19.00 hod.

(Přijďte s dostatečným předstihem) | Předprodej a rezervace vstupenek